İş Fikirleri

Hızlı Para Kazandıran, Az Sermaye Gerektiren 4 İş Fikri

Hızlı para kazandıran, az sermaye gerektiren 4 iş fikri hakkında bilgilerin yer aldığı yazımızda başlıklarla sizlere hazırlanmıştır. Önde gelen kısa sürede yüksek gelir elde edebileceğiniz fikirleri yazımızda bulabilirsiniz. Sıralama karışık şekilde hazırlanmış gelire göre sıralanma yapılmamıştır.

1-Veri Giriş Hizmeti

Hızlı Para Kazandıran, Az Sermaye Gerektiren 4 İş Fikri

Bilgi teknolojileri evinizin konforundan ayrılmadan yapabileceğiniz birçok küçük iş fırsatı sunmaktadır. Eğer bilgisayar üzerinden hızlı okuyup yazabiliyorsanız, birçok firmanın açtığı ilanlara başvurabilirsiniz. Yüz yüze yapılan binlerce anketin sisteme girilmesi için çalışanlara yüksek ücretler teklif edilmektedir. Bu konuda bazı internet siteleri sizi kendilerine üye yapmak ve kayıt ücreti talep etmektedir. Güvenmediğiniz hiçbir siteye bu şekilde üye olarak kişisel bilgilerinizi vermeyiniz. Veri Giriş Hizmeti talep eden ciddi firmalar, genellikle belli başlı iş arama sitelerine açık ilanlar vermektedir. Bu iş için gerekli olan tek sermaye bilgisayar, internet bağlantısı ve enerjinizdir.

2-Online Çöpçatanlık Hizmetleri

Hızlı Para Kazandıran, Az Sermaye Gerektiren 4 İş Fikri

Bekar insanlar için geçmişte ciddi şirketler tarafından başlatılan bu iş artık internet siteleri üzerinden de yapılmaktadır.  Bu işe başlamadan önce hedef pazar tanımlamalısınız.  Bu işte hedef pazarınız belli bir yaş grubu olmalıdır. Sonrasında işleyişinizi belirlemelisiniz. Siteniz ilk kayıt olunduğu zaman mı yoksa ilk başarılı iletişim kurulduğunda mı ücret talep edecektir? Ne olursa olsun fiyatlandırma modeliniz, işini sürekli kılmanızı sağlayacak şekilde olmalıdır. İnsanları bir araya getirebileceğiniz parti organizasyonları, randevu başarı oranlarını ölçmenizde yardımcı olacaktır. Eğer online çöpçatanlık hizmetleri platformuna sahip olmak istiyorsanız, web sitesi kurulum maliyetiniz ana başlangıç sermayenizi oluşturacaktır.

3-Kreş Hizmeti Vermek

Hızlı Para Kazandıran, Az Sermaye Gerektiren 4 İş Fikri

Eğer yasaların öngördüğü temel şartları sağlamakta zorluk çekmezseniz; az sermaye ile siz de kreş hizmeti verebilirsiniz. Sağlık ve güvenlik koşullarına dikkat ettikten sonra tercihen okul öncesi eğitimi alan birkaç çalışanla beraber çocuklu ailelerin yoğun olduğu bölgelerde etkili olabilirsiniz. Günümüzde çocuklarını yabancılara emanet etmekte zorlanan aileleri, iş yerinizin her yerine kuracağınız eş zamanlı kamera sistemleriyle rahatlatabilirsiniz. İstedikleri yer ve zamanda cep telefonları ve bilgisayarlarından bağlanarak çocuklarını görebilen ailelerin tercihi mutlaka siz olacaksınız.

4-Yaşlı Bakım Hizmeti

Yaşlı bakım hizmeti özen ve dikkat gerektirir. Çoğunlukla çocuklar çalışmak zorunda oldukları için büyüklerinin yanında güvenebilecekleri birileri olsun isterler. Bu hizmet kapsamında kişilere kendi evlerinde temizlik ve yemek yaparak, ilaç saatleri varsa bunları takip ederek yardımcı olacaksınız. Kendi evlerinde yapacağınız bu iş için herhangi bir sermaye gerekmeyecektir. Ancak bu iş için bir kurum açmak niyetindeyseniz gerekli izinleri almanız gerekmektedir. Az bir sermaye ile tutacağınız binanın içini döşeyecek ve talep edeceğiniz aylık ya da yıllık ücretle yatırdığınız parayı rahatlıkla telafi edebileceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün